Deterjan Standı

  • Deterjan Standı

Deterjan Standı

CamSil Deterjan Standı Teknik Özellikleri

CamSil için özel olarak Ayaklı Stand olarak tasarlanan Metal Stand, elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Kurumsal mavi renklerinde üretilen deterjan standının görsel alanlarında UV Baskı kullanılmıştır. Her rafı 4 önyüz genişliğindeki ürünün toplam genişliği 65 cm., derinliği 40 cm. ve yüksekliği 165 cm.dir. Rafların önünde raf önü fiyat etiketliği bulunmaktadır. Tek yüzlü olarak kullanılan Ayaklı Standın arka yüzeyi dijital baskı kaplıdır.

Süpermarketlerde temizlik ürünleri kategorisinde satışı yapılan ürünler, reyonda raf aralarında rakiplerinin arasında kaybolduğundan, ürünleri öne çıkarmak ve tüketicilerin ürünle ilgili farkındalığını arttırmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Genel olarak yerel hipermarketlerde kullanılan deterjan standları, kullanıldığı dönemdeki ürün cirosuna katkısı nedeniyle toplamda 3 parti sipariş tekrarıyla müşterimizin ve tüketicilerin ürüne tercihini ıspatlamıştır.

Siz de ürünlerinize, pazara ve tüketicilerin beklentilerine yönelik özel deterjan standı tasarımı projelerinizde Doa Sense’ten destek almak için bizi arayın..