Halı Standı

  • Halı Standı
  • Halı Standı
  • Halı Standı

Halı Standı

Halı Standı Tasarımı ve Üretimi ile ilgili öneriler

Sergileme sistemleri sektöründe halı, seramik ve laminat parke ürünleri aynı segmentte ele alınır. Yapı olarak ince ve geniş panellerde sergilenmesi gereken bu ürün grupları için üretilecek standların, ürünlerin doğru şekilde teşhirine olanak verecek şekilde tasarlanması gerekir.

Halı Standları ne tür malzemelerden üretilir?

Halı Standları genellikle metalden üretilir. Halı standlarının yaprak şeklindeki teşhir panelleri sağa sola ya da yukarı aşağı hareket edecek şekilde üretilmelidir. Bunun yanında paneller birbiri üzerinde kayacak şekilde de tasarlanabilir.
Halı Standı Fiyatları, standın kaç yapraklı olarak üretileceği, yaprak ölçüleri (üzerinde sergilenecek halı ölçüleri) ve standın ne kadar dayanıklı ve kaliteli üretileceği ile ilgili beklentiye göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden araştırmaya Halı Standı Fiyatları yerine en doğru tedarikçi seçimi ile başlanmalı, tedarikçi ile ortak yürütülecek tasarımın ardında fiyatlar netleştirilmelidir.
Halı Standı projelerinizle ilgli detaylı bilgi ve ücretsiz tasarım talebi için bizi arayın. Halı Standı tasarımı ve üretimindeki deneyimimizden faydalanın.