Kırtasiye Standları

  • Kırtasiye Standları
  • Kırtasiye Standları
  • Kırtasiye Standları
  • Kırtasiye Standları
  • Kırtasiye Standları

Kırtasiye Standları

Kırtasiye Standı Tasarımı ve Üretimi

Kırtasiyeler, hedef kitlesi çocuk ve ergenlik dönemindeki öğrencileri olan dinamik bir pazardır. Özellikle okul dönüşü dönem dediğimiz eylül döneminde çok hareketlenen kırtasiye kanalında köklü bir çok şirket ve marka birbirleriyle rekabet eder.

Kırtasiyede ürünleri ön plana çıkarmanın en etkili yöntemi Kırtasiye Standı kullanımıdır.

Kırtasiye Standları metal ya da ahşap malzemeden de, plastik malzemelerden de üretilebilir. Işıklı ya da ışıksız olarak üretilebilecek Kırtasiye Standlarının boyu genellikle 130-180 santimetre, genişliği de çeğrek palet ölçüsü olan 60, ya da yarım palet ölçüsü olan 80 santimetredir. 40 cm. derinlik, Kırtasiye Standı tasarımında en yaygın kullanılan ölçüdür.

Alışveriş merkezlerindeki büyük kitap ve kırtasiye dükkanlarının yanında, sokak aralarında ve okul karşısındaki yerel kırtasiye noktaları, pazarın en yaygın satış ağlarıdır.

Belirtilen kanallarda en yaygın satışı yapılan ürünler, kalem, silgi, kalemtraş gibi okul sıralarında kullanılan ürünlerin yanında, tel zımba, delikli zımba gibi ofis kırtasiyesini oluşturan ürünler de Kırtasiye Standı üzerinde teşhir edilir.

Kırtasiye Standı siparişlerinizle ilgili satış ekibimzden destek alabilirsiniz.