Parfüm Standları

  • Parfüm Standları

Parfüm Standları

Parfüm Standları Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Stand sektöründe sıklıkla üretilen stand kategorilerinden biri de Parfüm Standlarıdır. Genellikle kozmetik zincirler, parfümeri ve büyük marketlerin kozmetik reyonlarında sergilenen parfüm standlarında en sık kullanılan malzeme pleksidir. Şık görüntüsü ve üretim kolaylığıyla parfüm ambalajlarının teşhirini daha şık hale getirir.

Bunun yanında, ahşap malzeme de demonte edilebilmesi ve daha ekonomik bir malzeme olması vesilesiyle Parfüm Standı üretiminde kullanılabilir. Burada önemli olan detay, ahşap malzemenin parfümün kimliğiyle uyumlu olup olmadığıdır. Ahşap malzemeyle istenirse antik bir görüntü, talep halinde de modern çizgili Parfüm Standı tasarlanabilir.

Parfüm Standı Fiyatları

tespit edilirken en önemli faktör standda kullanılan malzeme miktarı ve hangi yöntemlerle üretildiğidir. Yüksek işçilik süreleri olan bir Parfüm Standının daha pahalı olması beklenirken, daha ekonomik malzemelerle üretilmiş bir Parfüm Standının maliyeti daha düşük olacaktır.

En gösterişli parfüm standları hava alanlarının free-shop olarak bilinen mağazalarında kullanılır. Demografik olarak alışverişe daha yüksek bütçe ayırabilen tüketicilerin hava alanlarını kullanması, bu noktalardaki Parfüm Standı bütçelerini arttırmaktadır.

Parfüm standı projelerinizde Doa Sense ücretsiz tasarım danışmanlığı vermektedir.