Virüs Koruyucu Yüz Siperi

Virüs Koruyucu Yüz Siperi

Virüs Koruyucu Yüz Siperi

Yüz Siperi Modelleri

Covid-19 salgınını yaşadığımız son dönemde, başta Sağlık Çalışanları olmak üzere Eczane, Süpermarket, Satış Noktaları ve Danışma, Sekreterya gibi iletişim noktalarında çalışanların virüsten korunabilmesine yardımcı olmak amacıyla, bir çok üretici gibi Doa Sense de Yüz Koruyucu Siperlik ürünleri geliştirdi.

Model-1: Eko Yüz Siperliği

Siperin kafaya tutturulması için özel bir plastik aparatın bulunmadığı, kullan- at tipinde en ekonomik modeldir. Ön yüzü kaplayan 50 mikron kalınlığındaki Pet malzemeden üretilen siperin ön yüz yüksekliği 30 cm. iken, başın çevresini kaplayan yüzey genişliği 40 cm.’dir.

Gözlük takan çalışanların rahatça kullanabildiği Eko Yüz Siperliği, yüzün ön kısmında bulunan mesafenin ayarlanabilmesi sayesinde siper üzerinde buhar oluşumu da engellenmektedir. 2cm. kalınlığında siyah çift taraflı cırt bant ile kafaya takılmaktadır.

Baş genişliğine göre bant genişliği başın arka kısmından ayarlanabilmektedir.

Eko Yüz Siperliği Tanıtım Videosu

40 cm. önyüz koruma ölçüsüyle Eko Yüz Siperliği, oldukça etkili bir virüs koruması.

50 mikron Pet’den üretilen yüz siperi, kafaya çift taraflı cırt bant ile takılmaktadır.

Yüzün yan kısmını en arkaya kadar kaplayan Eko Yüz Siperi, hem başın sağa sola rahatça çevrilebilmesini sağlamakta, hem de yanlarda maksimum koruma sağlamaktadır.

Siper- yüz mesafesinin ayarlanabilir olması sayesinde gözlük kullanan kullanıcılar, siper gözlüğe değmeden uzun saatler konforlu şekilde kullanabilmektedirler.

Model-2: Virus-Pro Yüz Siperliği

Yüzü koruyan koruyucu asetatın monte edildiği kendinden enjeksiyon plastik bir parça ile asetat yüze sabitlenmektedir. Farklı renklerde üretilebilen Virus-Pro Yüz Siperliği, başın arka kısmındaki ayarlanabilir lastik ile çalışanın baş ölçüsüne göre ayarlanabilmektedir. Gerektiğinde yüz siperinin yukarıya kaldırılabilmesine olanak tanayan Yüz Siperliği, Eko modele göre oldukça kullanışlıdır.

Model-3: Klasik Yüz Siperliği

Kullanışlılık ve Yüz Siperi Fiyatı olarak orta segmentte yer alan Klasik Tipteki Yüz Siperi, Pro versiyondaki gibi öndeki siperin yukarıya kaldırılmasına olanak tanımaktadır ancak, Pro versiyondaki enjeksiyon parça yerine düz PVC şerit üzerine monte edilmektedir.

Yüz Siperliği Fiyatları

Yüz Siperi fiyatları arasında en ekonomik versiyon Eko Yüz Siperi, fiyat ve konfor olarak en üst segment model ise Virus-Pro Yüz Siperidir.