Hakkımızda

Hakkımızda / About Us

Kalite Yönetim Sistem Sertifikaları / Quality Management System Certifications

ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 9001: 2015 Quality Management System Certificate

ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 14001: 2015 Environmental Management System Certificate

Ohsas 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası

Ohsas 18001: 2007 Occupational Health and Safety Management System Certificate

 

Biz Kimiz

Doa Sense, 2007 yılından beri kurumsal müşterilerine stand ve tanzim teşhir sistemleri tasarımı ve üretimi hizmeti veren bir kuruluştur. Ana faaliyet alanı, mağaza içi tanzim teşhir sistemleri ve ürün standları tasarımı ve üretimi olmasının yanında, tasarım danışmanlığı, pop lojistik yönetimi, sahaya özel stand ve baskı uygulamaları ve dijital baskı konularında da hizmet vermektedir.

Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimiz için Yurt çapında girilmesi gereken satış noktası sayısının artması ve günümüz rekabet koşullarında mağaza içi teşhir alanı kullanımında rekabetin artması sebepleri ile in-store marketing maliyetleri her geçen gün artmaktadır. Bu durum, müşterilerimizi Toplam kalite yönetimi politikası ve endüstriyel üretim yöntemleri ile üretim maliyetlerini azaltan üreticilerle ve müşteri taleplerini doğru anlayan, in-store marketing trendlerini yakından takip eden ve bu alanda yenilik yaratacak tasarım ekipleri ile çalısmaya zorlamaktadır.

DoaSense, teşhir ürünleri ve ürün standları konusunda uzmanlaşmış, dinamik, profesyonel ürün tasarımcılarından oluşmuş tasarım ekibi ile müşterilerine doğru tasarım hizmetini sunmasının yanında, üretiminde yüksek teknoloji yatırımı ve idealize edilmiş iş akış süreçleriyle üretim maliyetlerini en aza çekerek müşterilerinin rekabet gücüne destek olmaktadır.

Who We Are

Doa Sense is under service of product displaying systems design and manufacturing to corporate clients and brands since 2007. Besides its core activity field of in-store display systems and product stands, Doa Sense team also offers design consultancy, POSM logistics management, field based display manufacturing and installation operations and print services.
Below are the main causes which significantly increases our clients’ in-store marketing costs in the field:
1. Increase of quantity of sales point in the field
2. Rising competitive conditions of in-store marketing applications.


Under above circumstances, corporate clients are enforced to
1. Supply from those manufacturers who has reduced manufacturing cost using Total Quality Management policies and enhanced efficient industrial production processes.
2. Work with those design teams which are capable of perceiving client’s and consumers’ actual demands in the field and following innovative in-store marketing trends with recently developed materials.


Doa Sense offers appropriate design services to its client by its dynamic design team consists of in-store marketing professional designers, as well as it supports competitiveness of clients by its high-tech manufacturing investment and idealized cost management processes for an utmost efficient production.

Kalite Taahhütlerimiz / Quality Commitments

Politikamız / Policy

Ürün teşhir standları tasarım ve imalatı alanında hizmet veren firmamız DOA SENSE REKLAM TEKSTİL GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. topluma, çalışanlarına ve çevreye duyarlı yaklaşım ve kalite anlayışı ile ; yatırımlarını insana, bilgiye ve teknolojiye yaparak sıfır hata ile hizmet, sıfır çevre kazası hedeflemektedir. Bu inançla; Çevre ve Kalite ile ilgili tüm mevzuat, idari düzenlemeler, yasal sorumluluk ve standartlara uymayı, Kullanılan teknoloji ve yardımcı faktörlerin kalite ve çevresel etkilerini göz önünde tutmayı ve gerekli tüm tedbirleri almayı, Organizasyonun her kademesinde Kalite ve Çevre gerekliliklerimize uygun ortak bir bakış açısı sağlamayı, Tüm çalışanlarına ve taşeron ve tedarikçilerine eğitim ve açık iletişim imkanı sağlamayı, Müşterilerinin mevcut ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ve çevreci hizmetleri sunmayı ve müşterilerinin yaşamlarını daha iyi kılmayı, Tedarikçileri ve müşterileri ile kazan kazandır prensibi ile işbirliği ve güven içerisinde çalışmayı, Enerji ve doğal kaynakları optimum düzeyde kullanmayı, kirliliğin önlenmesini, atıkların azaltılmasını ve kaynağında ayrılarak maksimum geri dönüşümünü sağlamayı, Tüm süreçlerini ve yönetim sistemleri uygulamalarını sürekli olarak iyileştirmeyi ve geliştirmeyi, gelişime daima açık olmayı Çevreye ve topluma olan duyarlılığı ile örnek olmayı, taahhüt etmektedir.

Vizyonumuz / Our Vision

DOA SENSE, sektöründe uluslararası kalite standartlarını karşılayacak şekilde sunduğu hizmet anlayışını sürekli geliştirmekte ve içinde bulunduğu pazarda lider firma olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için, müşteride güven ve memnuniyeti sağlamayı ön planda tutan, müşteri odaklı bir yönetim anlayışını benimsemektedir. Sürekli iyileştirme ve öğrenme vazgeçilmez değer olarak şirket kültürü içinde yer alır. Tüm DOA SENSE personeli bu ilkeler ışığında uluslararası kalite standartlarını karşılayacak şekilde çalışır. Tüm çalışanlarına ve taşeron ve tedarikçilerine eğitim ve açık iletişim imkanı sağlamayı, Müşterilerinin mevcut ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ve çevreci hizmetleri sunmayı ve müşterilerinin yaşamlarını daha iyi kılmayı, Tedarikçileri ve müşterileri ile kazan kazandır prensibi ile işbirliği ve güven içerisinde çalışmayı, Enerji ve doğal kaynakları optimum düzeyde kullanmayı, kirliliğin önlenmesini, atıkların azaltılmasını ve kaynağında ayrılarak maksimum geri dönüşümünü sağlamayı, Tüm süreçlerini ve yönetim sistemleri uygulamalarını sürekli olarak iyileştirmeyi ve geliştirmeyi, gelişime daima açık olmayı Çevreye ve topluma olan duyarlılığı ile örnek olmayı, taahhüt etmektedir.

Misyonumuz / Our Mission

DOA SENSE saygın ve güvenilir olmanın, kazanılmış değerleri korumaya ve sorumluluk anlayışına bağlı bulunduğunun bilincindedir. Varoluşundan bu yana kalitesinden taviz vermeden mükemmelliğin detayda gizli olduğunun bilinci ile, daima daha iyiye hedefi ile çağdaş hizmet sunmaktadır.

Değerlerimiz / Values

Sürdürülebilir Büyüme / Sustainable Growth

Pazar ve müşterilerimizle birlikte, dengeli ve sürdürülebilir olarak büyümeyi hedefleriz. We aim to grow harmoniously and sustainably along with our clients and the market.

Beklentilerimizi Belirlemek & Güncellemek / Determining & Updating Expectations

Hedeflerimize ulaşabilmek için orta ve uzun vadede beklentilerimizi belirleriz. Pazar konjonkturune göre beklentilerimizi sürekli güncelleriz. We set our expectations in the medium and long term, and we update them due to market’s conjoncture.

Dürüstlük ve Şeffaflık / Honesty and Clearness

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla tek seferlik değil, karşılıklı güven ortamında uzun vadeli çalışmayı hedefleriz. Bu amaçla iş ortaklarımıza karşı dürüst ve şeffafız. Not only once, we aim to capture a trend of long-term business in the atmosphere of mutual trust with our clients, suppliers and employees . In this purpose, we are honest and transparent towards our business partners.

Paylaşmak / Sharing

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle, fırsatları ve kazanımları paylaşırız. We share responsibility and potential opportunities and benefits with our clients, suppliers and employees.