Tanıtım Standı

  • Tanıtım Standı
  • Tanıtım Standı
  • Tanıtım Standı
  • Tanıtım Standı
  • Tanıtım Standı
  • Tanıtım Standı

Tanıtım Standı

Tanıtım Standı Hakkında Genel Bilgiler

Tanıtım standları, özellikle gıda sektöründe satış noktalarında markaların ürünlerinin tüketicilere tanıtımını ve tadımını yaptırmak için kullandıkları, kolayca kurulabilen, hafif ve pratik kullanımlı standlardır. Plastik malzemenin vakum şekillendirilmesi ile oluşturulan tezgah ve taban yüzeylerinin arasına konumlandırılan yan yüzeyler Tanıtım Standını oluşturan ana kompanentlerdir. Bunun üzerine gelen üst alınlıkla Tanıtım Standının kurulumu tamamlanmış olur.

Tanıtım Standlarının Tarihçesi

Tanıtım standlarının stand sektöründe kullanımı 2000’li yılların başlarına kadar gider. Kendine ait çantası içinde taşınan stand, saha ekibinin kolayca taşıyıp her gün kolayca kurup sökmesine olanak tanır. Kurulumu takriben 3 dk. kadar zaman alır ve defalarca kurulup sökülebilecek sağlamlıktadır.

Plastik Tanıtım Standları

Plastik Tanıtım standlarının farklı bütçelere göre değişik ebat ve formlarda çeşitleri vardır. Yan yüzeyleri ve ön yüzeyinde oldukça geniş bir görsel alanı olması, tanıtımı yapılan ürünün brandingi için yararlıdır. Plastik Tanıtım Standları, hızlı sevkiyat süresi, ekonomik bütçesi ve kolay taşınabilirliği ile sıklıkla kullanılmaktadır.

Standart tipte tanıtım standının yanında, üst alın, yan ve ön yüzeylerde özel bıçaklı görseller kullanılarak Tanıtım Standına özgün görsel kimliklemeler yapılabilir.

Ahşap Tanıtım Standları

Bazı müşterilerimiz, plastik tanıtım standlarını sıradan bularak, ürünlerine ve markaya özel olarak Ahşap Tanıtım Standı tercih etmektedirler. Ürünün kimliğine göre sahada şık ve elegant eventlerde kullanımı gayet uygundur.

Doğuşçay Ahşap Tanıtım Standı

Kalıplı üretimi sayesinde Tanıtım Standı Fiyatları gayet ekonomiktir. Stoklu olarak üretilip çok düşük adetlerde bile temini sağlanabilir.

Siz de Tanıtım Standı taleplerinizle ilgili DOA SENSE satış ekibinden bilgi alabilirsiniz.