Sigara Standları

  • Sigara Standları
  • Sigara Standları
  • Sigara Standları
  • Sigara Standları
  • Sigara Standları
  • Sigara Standları

Sigara Standları

Sigara Standları

Detaylı tasarımları, karmaşık itici mekanizmaları nedeniyle düşük adetlerde üretilemediği için, ülkemizde Sigara Standları büyük sigara üreticileri tarafından yapılmaktadır. Tekel bayileri, bakkallar ve marketlerde satışı yapılan tütün mamülleri ancak sigara standı üzerinde satılabildiği için, sigara standları bu noktalarda en sık kullanılan stand tiplerinden biridir. Yüksek maliyeti nedeniyle sigara standı üretimi yüksek adetlerde yapılması gerekir.
Sigara standları genellikle alüminyum ve metal malzemelerden üretilse de, plastik ve ahşap malzemelerden de üretilebilir. Genellikle 8-12 önyüz genişliğinde, 180 cm. yüksekliğinde üretilir.
İticili stand üretimi konusunda ar-ge ve üretim deneyimine sahip olan Doa Sense, Sigara Standı projelerinde kurumsal müşterilerine ücretsiz tasarım ve prototip desteği vermektedir.
Bunun yanında, sigara üreticilerinin dağıtımını yaptığı sigara standları küçük satış noktalarını ticari olarak zorlayabildiği için, bazen küçük satış noktaları da sigara standı ihtiyacı duymaktadır. Doa Sense, küçük satış noktalarının bu ihtiyacını karşılayabilmek için geliştirdiği demonte ahşap sigara standı tasarımını stoğunda bulundurarak, tekel bayisi, bakkal gibi küçük noktalara çok düşük adetlerde bile stand temini yapmaktadır.
Siz de sigara standları ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve sigara standı siparişi vermek için satış bölümümüzle iletişim kurabilirsiniz.