Yasaklanan 10 Reklam Filmi

Yasaklanan 10 Reklam Filmi

Sizinle bu yazımızda, kışkırtıcı olduğu için ana akım medyada yasaklanan 10 farklı reklam filmini derledik. Umarım beğenirsiniz.

10

Yalnız bir adada hamburger menusunu afiyetle yiyen genç kızımızı adada genç bir adam ziyarete gelir ve..

9

Aynı evde yaşayan iki sevgili kız sebepsiz gibi görünen bir kavgaya tutuşurlar. Birbirine eline ne geçerse fırlatan iki kız sanki birbirini öldürmek niyetindedir. Oysa kavganın sebebi…

8

Bir otel odasında aşk yaşayan iki sevgili işi ilerletirken erkek çekmecede ihtiyacı olan şeyi arar ama bulamaz. Arayıp tararken gözüne takılan bir ürün ona farklı bir fikir sunar. Halbuki işler istediği gibi gitmez..

7

7. filmin konusu bir cips. Bir grup arkadaş evde takılırken biri bir cips ambalajı açar. İlk ısırığı almasıyla seksi imajiner konuklar peydah olmaya başlar. İşe diğer arkadaşların da karışmasıyla ortam bir anda kalabalıklaşır. Son darbe en akıllısından gelir..

 

6

6. Filmin konusu bir kulaklık. Bir parkta bir bankta gazete okuyan bir adamın gözüne egzersiz yapan bir kadın takılır. Kadın kulaklığı kulağına taktığı anda her yanı oynamaya başlar. Biraz saçma..

 

5

5. Reklam filmimizin konusuysa bir sosisli sandviç. Sandviçteki sosisin ne kadar büyük ve lezzetli olduğu herhalde daha iyi tarif edilemezdi..

 

4

4. filmimiz bir bira reklamı. Issız bir sahilde adamımız bira içmeye başlar. Bir iki derken termosu oldukça kolaylamıştır. Derken denizden bir “deniz kızı” çıkıp adamımızın bira şölenine katılır..

 

Ve geldik ilk 3’e..

3

3. filmimiz de yine bir patates cipsi reklamı. Araba yıkama servisine giren adamımız ağzına bir parça cips atınca sanrısal bozukluk yaşar. Filmin devamında oto yıkamadaki görevliler adamımıza eksiksiz bir araç yıkama deneyimi sunar..

 

2

2. filmimizin de konusu yine cips. Anlaşılan patates cipsinin hedef kitlesi doğrudan erkekler. İkinci filmimizde televizyonda spor müsabakası izleyen adamımız aynı zamanda cips yemektedir ve o sırada ilgisini çekmeye çalışan sevgilisine pek yüz vermez. Kız arkadaşı da adamımızın ilgisini çekebilmek için ilginç bir yol dener..

Ve geldik yasaklanan en seksi reklam filmimize..

1

Yasaklanan en sansasyonel filmimiz bir köpüklü meşrubat reklamı. Meşrubat tüketiminin bin bir yolu..