Kalem Standı

  • Kalem Standı
  • Kalem Standı
  • Kalem Standı

Kalem Standı

Kalem Standı Tasarımı ve Üretimi

Kırtasiyeler, stand kullanımının en yoğun olduğu satış kanallarından biridir. Hedef kitlesi genelde okul çağındaki çocuklar olduğundan, kırtasiye grubu ürünlerin ambalaj ve stand tasarımları genelde parlak renklerden, hareketli görsellerden oluşur. Lisanslı ürünlerin de sıklıkla satıldığı kırtasiyelerde Kalem Teşhiri ayrı önem taşır.

Kalem Standı üretiminde hangi malzemeler kullanılmalıdır?

Kalem Standları çarpıcı tasarımlarıyla teşhir ettiği kalem grubunu rakip ürünlerin önüne çıkarmalıdır. Bu nedenle genellikle Kalem Standı üretiminde pleksi malzeme kullanılır. Pleksi Kalem Standı lazer kesimli kalem yuvalı olarak üretilebilirken, pleksi haznelerden oluşmuş Pleksi Kalem Standları da sıklıkla kullanılır.

Kalem Standları Hangi Tiplerde Tasarlanabilir?

Ayaklı Kalem Standı, markanın satış noktasına hakimiyetini arttırır. Yüksek miktarda ürün teşhir edebilmeleri sayesinde servis sıklığını azaltan Ayaklı Kalem Standı, aynı zamanda geniş spektrumda ürün gamı tek stand üzerinde sergileyerek tüketici marka güvenini arttırır.

Tezgah Üstü Kalem Standları kasada ödeme öncesi sıcak satış cirosunu arttırır. Yapılan bir araştırma, Tezgah Üzeri Kalem Standı satışlarının başarılı bir kırtasiye şirketinin toplam satışlarının %30-40’ını yakalayabileceğini göstermiştir.

Doa Sense, 2007 yılından beri derinleştirdiği Kalem Standı tasarımı ve üretim deneyimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Kalem Standı siparişlerinizle ilgili pazarlama bölümümüzden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.