Laminat Parke Standı

  • Laminat Parke Standı
  • Laminat Parke Standı

Laminat Parke Standı

Laminat Parke Standları

Laminat parke grubu ürünler, laminat parke mağazalarında, ahşap malzeme üreticilerinin bayilerinde ve yapı marketlerde yaygın olarak satılır. Tüketicilerin laminat parke grubu ürünleri sağlıklı kıyaslayabilmeleri için parkelerin yeterince büyük alanda sergilenmesi gerekir. Bu durum Laminat Parke Standı tasarımlarının oldukça geniş olmasına sebep olmaktadır.
Laminat Parke Standları genelde metalden üretilir. 100-200 cm. genişlikte, 180-200 cm. yükseklikte ve 60-80 cm. derinlikte üretilen Parke Standı, geniş alanlarda kullanılmasını gerektirir.
Laminat Parke Standı fiyatları, standda kaç adet yaprak kullanılacağı, teşhir panellerinin ölçüleri ve standda kullanılan malzeme miktarına göre değişkenlik gösterir. Laminat Parke Standı fiyatı araştırırken yukarıda belirtilen kriterlerin göz önünde bulundurulması gerekir.
Laminat Parke Standları genellikle koyu renklerde tercih edilir. Ürünlerin renkleri birbirleriyle kıyaslanırken görsel yanılgı oluşmaması için Laminat Parke Standlarının tüm yüzeyleri aynı renkte tercih edilmelidir.

Son olarak, mukavemeti ve uzun ömürlü kullanımı nedeniyle Laminat Parkeler genellikle Ayaklı Metal Standlar üzerinde sergilenir.